|
Title: DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: riCHey on 10 June 2010, 00:05:06 Hoi,
Vandaag nog even wat kleine testjes gedaan, waarna ik mij het volgende afvroeg... : Is er al iemand hier die de E30(T)C werkend heeft gekregen met een andere DLL dan de Splug met DVBLOGIC? Ik merkte dat de HADU opzich wel pakt (kan hem niet weggooien als de dvbserver draait), maar kanalen blijven gecodeerd. Met ACAMD idem, alleen met Splug.dll (versie 1.1.1.2) werkt het. Probleem van de Splug is (zoals ondertussen bekend) dat de ECM afhandeling ergens niet helemaal goed gaat, verder werkt het opzich prima. Dus... wat gebruik je, en hoe heb je het aan de slinger gekregen.. ? (waarbij de SPLUG natuurlijk eigenlijk al voldoende besproken is in andere topics...) Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: GuiltyNL on 10 June 2010, 16:20:54 Ik heb hem met Acamd werkend gehad, alleen niet multituner. Die zapt veel sneller dan Splug!
Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: Pascal- on 10 June 2010, 16:34:30 Wel per tuner een ACAMD aangemaakt?
Je moet even weten op welke COM poort de kaart uitgelezen wordt. Je kan niet 2x dezelfde COM poort gebruiken!! Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: .Nico on 10 June 2010, 16:43:00 Wel per tuner een ACAMD aangemaakt? Je moet even weten op welke COM poort de kaart uitgelezen wordt. Je kan niet 2x dezelfde COM poort gebruiken!! Pascal, Kun je uitleggen hoe dat moet of wijst het zichzelf als je met acamd aan de gang gaat? .Nico Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: KRK on 10 June 2010, 21:27:19 Of waar je een beetje info kan vinden :wacko:
Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: GuiltyNL on 10 June 2010, 21:40:23 Het wijst zich niet vanzelf. Je hebt Anycam van Drazic nodig voor de compoort en je kan dan maar 1 anysee aanspreken.
Appie is bezig met directe ondersteuning van de Anysee en dan is Multituner mogelijk. Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: Pascal- on 10 June 2010, 21:57:36 Precies ACAMD is gemaakt voor de schotel en kan veel meer dan een kaartje uitlezen.
Ik draai al maanden op 1 smartcard en 6 tuners. Eigenlijk 7 als de dreambox meegenomen wordt in de telling. Onder VMware een linux distrie draaien met CCcam en die delen aan Hadu of ACAMD is ook een optie. Even zo uitleggen hoe je het moet doen zal niet gaan daar het redelijk complex is. Op cardshare gebied zit er niet zo gek veel verschil tussen kabel en schotel alleen wordt een IRDETO kaart anders uitgelezen als een Seca3 kaart. Maar met een Phoenix of een Smargo en het juiste COM nummer kom je al heel ver. Let wel openlijk spreken over deze materie is niet legaal en de meeste satforums waar dit vroeger kon zijn of gesloten of de underground in . Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: riCHey on 11 June 2010, 13:58:56 Hmm hoezo? Op DVB-C gebied doen we toch ook niets illegaals met de splug.dll? We hebben hem nota bene van Anysee zelf gekregen...
Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: Anysee on 11 June 2010, 15:27:00 Met de Splug niet, Die geeft alleen maar door ( zoals elders al gepost ) wat de CAS afhandeling ( dvb logic etc ) vraagt.
Uiteraard is een smartcard deel oplossing die ook buiten het netwerk kan delen wel illegaal. En daar gaan we hier niet op in. ( Goed opgemerkt Pascal ) Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: riCHey on 11 June 2010, 16:38:17 Het gaat/ging mij dan ook totaal niet over het illeggaal delen van televisie via het internet, maar eigenlijk alleen maar om van die hoogst iriitante ecm-handling af te komen. Met de Splug.dll knalt de verificatie er gewoonweg uit met 2 weken, en dat is niet prettig. Ik heb het vermoeden dat dit met de Acamd.dll en de Hadu.dll niet zo is, dus vandaar dat ik mij hier wat verder in probeer te verdiepen.
Dat het dan zeer eenvoudig was de volgende stap te zetten en het over het internet uit te gaan zenden zover was ik nog niet, maar ik gok dat als het met die twee zo makkelijk is het ook zo makkelijk moet zijn met de Splug.dll... Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: gomez2010 on 17 June 2010, 14:58:10 Het wijst zich niet vanzelf. Je hebt Anycam van Drazic nodig voor de compoort en je kan dan maar 1 anysee aanspreken. Appie is bezig met directe ondersteuning van de Anysee en dan is Multituner mogelijk. Al enig idee hoe ver Appie is, ik w8 met smart op deze oplossing..... Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: GuiltyNL on 19 June 2010, 23:22:38 Het is onduidelijk en hij lijkt het erg druk te hebben.
Wie heeft Splug.dll eigenlijk gemaakt? Met een update voor de ECM afhandeling zijn we ook een heel eind. iemand een idee? Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: Anysee on 20 June 2010, 21:35:20 Quote Met de Splug niet, Die geeft alleen maar door ( zoals elders al gepost ) wat de CAS afhandeling ( dvb logic etc ) vraagt. Uiteraard is een smartcard deel oplossing die ook buiten het netwerk kan delen wel illegaal. En daar gaan we hier niet op in. ( Goed opgemerkt Pascal ) Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: GuiltyNL on 21 June 2010, 10:46:28 En het leuke is dat Oberon van DVBLogic vol blijft houden dat het SPlug is die ervoor moet zorgen dat de kaart geldig blijft.
Quote from: Oberon ECM handling, including sending it to the card, will remain the responsibility of splug and there is nothing else that we can do here to facilitate it. Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: Pascal- on 21 June 2010, 15:03:32 En daar heeft ie ook gelijk in.
De ECM wordt door de CAM afgehandeld of dit nu een softcam is die in de Anysee zit of een Hardware CAM of een softcam ala ACAMD. DVBLogic maakt alleen de software om de tuners virtueel aan te kunnen bieden aan een HTPC even in het heel kort. Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: riCHey on 22 June 2010, 11:51:50 Tja... als we daar toch eens achter zouden kunnen komen... :unsure:
Feit is dat deze versie van Splug dus inderdaad niet helemaal goed werkt (helaas). Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: GuiltyNL on 22 June 2010, 20:55:51 Welke Splug gebruik jij 1.1.1.1 of 1.1.1.2?
Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: .Nico on 23 June 2010, 12:17:54 Welke Splug gebruik jij 1.1.1.1 of 1.1.1.2? Als je naar de 1e post gaat zie je dat het om 1.1.1.2 gaat... :P .Nico Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: GuiltyNL on 23 June 2010, 13:19:18 Woops :) Dat houdt dus ook in dat 1.1.1.2 ook niet goed om gaat met de ECM.
Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: .Nico on 23 June 2010, 19:12:30 Woops :) Dat houdt dus ook in dat 1.1.1.2 ook niet goed om gaat met de ECM. Helaas... hopen op een volgende (betere) versie... .Nico Title: Re:DVBLOGIC icm met SPLUG/HADU/ACAMD Post by: Anysee on 24 June 2010, 09:18:44 DVBLogic heeft zijn eigen cas oplossing. Als er voor DVBLink/logic wordt gekozen, dan wordt dus hun softcam gebruikt.
Waar zou anders de softcam in geladen worden ? Je installeert voor DVB link uitsluitend de BDA driver en daar zit echt geen CA software in. In de Splug ook niet. Even een simpel vergelijk ... Waarom zouden programma's als progdvb en dvbdream dan WEL werken met uitsluitend de Splug.dll ? Het antwoord is simpel. Kennelijk is er een andere benadering of definitie van DVBlink ten opzichte van progdvb / dvbdream. Er wordt gekeken hoe e.e.a. opgelost kan worden. |